Bezkabelové ovládání

Bezkabelové spouštění

Pouze patentované řešení ALDES Vám přináší maximální komfort ovládání spolu s lehkou a téměř nezničitelnou hadicí. Patentovaný systém spouštění reaguje na infrazvuk vydaný hadicí i na 150m!

Hygiena

Prodloužená záruka

Na všechny centrální vysavače ALDES poskytujeme prodlouženou záruku na 5 let.


Hadice s hubicí

Pohodlné používání

Zapomeňte na těžké vysavače. Nyní Vám stačí lehká 7,5m dlouhá hadice, trubky a kombinovaná hubice. Hadici jen zapojíte do zásuvky a můžete začít vysávat.

Filtrační vak

Minimum údržby

Všechny centrální vysavače ALDES používají 30l fitlrační vak na nečistoty. Naplnění vaku trvá obvykle déle než rok. Po jednoduché výměně můžete bez údržby vysávat celý další rok.


Nejtižší vysavače

Minimální hlučnost

U poslední generace centrálních vysavačů ALDES výrazně snížil hlučnost, v oblasti hluku tak nyní prakticky nemají konkurenci.

Vysoký sací výkon

Maximální sací výkon

Sací výkon centrálních vysavačů je mnohem vyšší než u klasických domácích vysavačů. Vše díky možnosti použítí větších motorů s vyšším výkonem a životností. Vysoký průtok vzduchu vysavačů ALDES zabraňuje ucpání potrubí.


Zásuvky Celiane

Moderní zásuvky

Díky spolupráci firem ALDES a Legrand Vám můžeme nabídnout širkou škálu zásuvek s rámečky v designu Legrand.

Aldes Logo

Zkušený výrobce

Francouzská firma ALDES se zabývá výrobou vzduchotechnických produktů více jak 70 let. Nabyté zkušenosti ji umožňují vyrábět produkty s revolučními a pokrokovými technologiemi. Všechny vysavače ALDES jsou vyráběny ve Francii.